2022 m. spalio 8 d. 17 val. Kretingos rajono kultūros centre vyks XXII Lietuvos berniukų chorų festivalis-akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“. Dalyvauja Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 5 kl. berniukų choras, vadovė Neringa Sidaugaitė.

Kasmet vis kitame Lietuvos mieste vykstantis Lietuvos berniukų chorų festivalis-akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų užimtumo ir laisvalaikio kultūrą, įtraukti kuo daugiau berniukų, jaunuolių į chorinį judėjimą bendrojo lavinimo, meno mokyklose, neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, lavinti vaikų dainavimo, muzikavimo, kūrybines, bendravimo, estetikos kompetencijas dalyvaujant turiningose meninėse veiklose. Kretingoje ši graži respublikinė akcija įvyks 22-ąjį kartą. Žiūrovus savo skambiais balsais džiugins 12 daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, geriausi Lietuvos berniukų chorai iš Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Gargždų ir Vilniaus miestų.

Programa