VI respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir mokinys“, skirtas Tarptautinei Mokytojo dienai

2022 metų spalio 1 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje dalyvavo VI Respublikiniame muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalyje „Mokytojas ir Mokinys“ net  33 ansambliai, kurie kūrė šventę sau ir klausytojams. Festivalio vedėja vyr. mokytoja Edita Jauniškienė savo subtiliais žodžiais pakiliai nuteikė dalyvius. Sveikinimo žodį tarė Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Liudmila Ikonikova, kuri  nuoširdžiai pasveikino dalyvius su Tarptautine muzikos diena ir artėjančia Tarptautine Mokytojų diena.

Festivalyje ansamblinio grojimo džiaugsmas lydėjo visus dalyvius. Labai smagu matyti, kai mokytojas palydi į sceną mokinį, aidint gausiems aplodismentams. Festivalyje sulaukėme ansamblių iš Ukmergės, Nemenčinės muzikos mokyklų, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės”, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių Juventos progimnazijos, Kauno Vyturio gimnazijos muzikos skyriaus, Klaipėdos Juozo Karoso, Panevėžio, Raseinių, Vilniaus Algirdo, Vilniaus sav. Grigiškių m., Vilniaus Naujosios Vilnios, Elektrėnų muzikos mokyklų. Labai smagu, kad pusė ansamblių, dalyvaujančiųjų festivalyje, iš  Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos.

Festivalio pabaigoje vadovė Ekvilija Sutkevičienė pasveikino visus dalyvius su prasminga ansamblinio muzikavimo švente, kuri nušvietė lietingą šeštadienio rytą, ir palinkėjo susitikti kitais metais!

Festivalio vadovė, mokytoja  Ekvilija Sutkevičienė

Nuotraukos Arvydo Stankevičiaus