Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Darbuotojai

 

 

Pavardė, vardas

 

Išsilavinimas

Mokomieji dalykai

Kvalifikacinė kategorija, pareigos

1.

Aleksandravičiūtė Audronė

aukštasis

solfedžio, fortepijonas

mokytoja metodininkė

2.

Balandis Linas

aukštasis, meno daktaras

choras

mokytojas

3.

Barzinskas Arvydas

aukštasis, muzikos magistras

trimitas

mokytojas metodininkas

4.

Benaitienė Vaidotė

aukštasis, muzikos magistrė

gitara

vyr. mokytoja

5.

Bilkienė Margarita Marija

aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė, vyr. koncertmeisterė

6.

Budrys Robertas

aukštasis, menotyros mokslo daktaras

solfedžio

mokytojas metodininkas

7.

Čigriejūtė  Strolienė Eglė

aukštasis

choras, balso lavinimas, dirigavimas

mokytoja metodininkė

8.

Dakinevičiūtė Izabela

aukštasis

fortepijonas

vyr. mokytoja

9.

Davis Caroline Eleza

aukštasis

fortepijonas

mokytoja, koncertmeisterė

10.

Enčienė Agnė

aukštasis, muzikos magistrė

fortepijonas

vyr. mokytoja, vyr. koncertmeisterė

(nėštumo ir gimdymo atostogose)

11.

Grybienė Asta

aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė

12.

Gutauskienė Raminta Ona

aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė

13.

Ikonikova Liudmila

aukštasis, socialinių mokslų (edukologija) magistrė

fortepijonas

direktoriaus pavaduotoja ugdymui (II vad. kategorija), mokytoja metodininkė

14.

Ingaunytė Aleksandra

aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė

15.

Jasudėnaitė Vilma

aukštasis,
muzikos magistrė

fortepijonas

mokytoja metodininkė, fortepijono skyriaus metodinės grupės pirmininkė

16.

Jauniškienė Edita

aukštasis, muzikos magistrė

choras, balso lavinimas, dirigavimas

mokytoja

17.

Jaunius Rokas

aukštasis, muzikos magistras

saksofonas

mokytojas

18.

Jundulas Tadas

aukštasis, muzikos magistras

gitara

mokytojas

19.

Juozapavičiūtė Dalė

aukštasis

fleita

vyr. mokytoja

20.

Kuliešiuvienė Loreta

aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė, koncertmeisterė ekspertė

21.

Kuncė Kęstutis

aukštasis, muzikos magistras

saksofonas

mokytojas metodininkas

22.

Kuncienė Renata

aukštasis

choras, balso lavinimas, dirigavimas

vyr. mokytoja

23.

Leipus Gintaras

aukštasis

solfedžio, dirigavimas

vyr. mokytojas

24.

Leipuvienė Daiva

aukštasis

choras, dirigavimas, balso lavinimas

mokytoja metodininkė, pradinio muzikinio ugdymo choro skyriaus metodinės grupės pirmininkė

25.

Milašiūtė-Drungilienė Renata

aukštasis, muzikos magistrė

koncertmeisterė

vyr. koncertmeisterė, vyr. mokytoja

26.

Miliūtė Solveiga

aukštasis

mokytoja, koncertmeisterė

mokytoja, koncertmeisterė

27.

Miškinienė Regina

aukštasis

smuikas

vyr. mokytoja

28.

Miškinis Vytautas

aukštasis

choras

meno vadovas, mokytojas ekspertas

29.

Mitkus Rimvydas

aukštasis

koncertmeisteris

koncertmeisteris

30.

Narmontienė Edita

aukštasis, muzikos magistrė

choras, balso lavinimas

mokytoja metodininkė

31.

Nenėnaitė Rita

aukštasis

choras, balso lavinimas, dirigavimas

mokytoja metodininkė, pagrindinio muzikinio ugdymo choro skyriaus metodinės grupės pirmininkė

32.

Pakalkienė Laimutė

aukštasis

akordeonas

vyr. mokytoja

33.

Pamakštys Gediminas

aukštasis

saksofonas, klarnetas

mokytojas ekspertas

34.

Pastarnokas Vytautas

aukštasis

muzikos istorija, balso lavinimas, dirigavimas

vyr. mokytojas, teorinio skyriaus metodinės grupės pirmininkas

35.

Podprugina Rima

aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė

36.

Raginienė Božena

aukštasis

solfedžio, dirigavimas, balso lavinimas

vyr. mokytoja

37.

Rakauskas Algirdas

aukštasis

išilginė fleita

mokytojas metodininkas

38.

Ranceva Natalija

aukštasis

balso lavinimas, dirigavimas

vyr. mokytoja

39.

Rimkienė Ramunė

aukštasis

balso lavinimas, dirigavimas, solfedžio

mokytoja metodininkė

40.

Skapas Gintaras

aukštasis

solfedžio, balso lavinimas, dirigavimas

vyr. mokytojas

41.

Skapas Romas

aukštasis

choras

vyr. mokytojas

42.

Survilaitė Živilė

aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė, koncertmeisterė ekspertė

43.

Sutkevičienė Ekvilija

aukštasis,
muzikos magistrė

fortepijonas

vyr. koncertmeisterė, mokytoja

44.

Šikšnelienė Aušra

aukštasis

fortepijonas

direktorė (II vad. kategorija), mokytoja metodininkė

45.

Šiurys Robertas

aukštasis,
muzikos magistras

fortepijonas

vyr. koncertmeisteris

46.

Timkinaitė Tatjana

aukštasis

solfedžio, balso lavinimas

mokytoja metodininkė

47.

Trimirkaitė Gitana

aukštasis,
muzikos magistrė

choras

vyr. mokytoja

48.

Tumėnaitė-Vizgirdienė Daiva

aukštasis

fleita

mokytoja metodininkė,
instrumentinio skyriaus metodinės grupės pirmininkė

49.

Vaškelienė Daiva

aukštasis

fortepijonas

vyr. mokytoja

50.

Zasimovaitė Rima

aukštasis

akordeonas

vyr. mokytoja

 

KITI DARBUOTOJAI

1.

Bagdonas Andrius

IT specialistas

2.

Buchalcaitė Sonata

Valytoja

3.

Cechanavičius Šarūnas

Budėtojas-sargas

4.

Chononovič Michail

Pastatų prižiūrėtojas

5.

Gelpernaitė Ilona Ada

Bibliotekininkė

6.

Grybas Aurimas

Diektoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

7.

Grunskienė Ona

Rūbininkė

8.

Jagudin Boris

Budėtojas-sargas

9.

Jakovickaja Henrika

Budėtoja-sargė

10.

Valickaitė Eglė

Raštinės vadovė, sekretorė

11.

Vasiliauskas Bernardas Vytuolis

Muzikos instrumentų derintojas

12.

Vasiljevienė Audronė

Budėtoja-sargė

13.

Veselov Anatolij

Budėtojas-sargas

14.

Zaleskaja Berta

Budėtoja-sargė

15.

Zokaitienė Dalė

Valytoja

 

Informacija atnaujinta 2019-09-04