Projektas Respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir instrumentininkų konkursas „Link Parnaso“ puoselėja jaunųjų atlikėjų sceninio meistriškumo bei baroko epochos muzikos interpretavimo ir pažinimo vertybes.

Nuo 2016 metų Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniams rengta šventė ilgainiui tapo respublikiniu renginiu,  į kurį atvyksta virtuozinės ir barokinės muzikos gerbėjai iš visos Lietuvos. Projektas „Link Parnaso“ suteikia puikias galimybes jauniesiems atlikėjams ugdyti sceninį meistriškumą ir pasitikėjimą, o mokytojams – plėsti pedagoginio repertuaro ribas bei dalintis gerąją patirtimi.

Projekto tikslai:

Projektą sudaro 2 dalys:

1. Respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir instrumentininkų konkursas „Link Parnaso“, tradiciškai vykdomas kas antrus metus, lapkričio mėn. paskutinį savaitgalį;

2. Baroko ir virtuozinės muzikos interpretavimo meistriškumo kursai, organizuojami spalio mėn.

Projektą įgyvendina Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla su partneriais Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija ir Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčia.

Projekto vadovė – fortepijono mokytoja metodininkė, fortepijono mokytojų metodinės grupės pirmininkė Vilma Jasudėnaitė.

Respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir instrumentininkų konkursas „Link Parnaso“ 2022

III instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“ 2019

II instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“ 2017