Parodos atidarymas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“

Projektas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“  2018

Projekto dalyvių dailės darbų parodos atidarymas

Gegužės 3 dieną duris atvėrė projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių dailės darbų paroda. Vilniaus Dominikonų gatvėje įsikūrusią jaukią Anastazijos ir Antano Tamošaičių galeriją „Židinys“ papuošė Kauno Miko Petrausko, Aleksandro Kačanausko, Pakruojo Juozo Pakalnio, Ignalinos Miko Petrausko, Vilniaus Algirdo, „Ąžuoliuko”, Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo, „Liepaičių” chorinio dainavimo muzikos mokyklų, Sofijos Kovalevskajos progimnazijos muzikos studijos „Alegro”. Taip pat Marijampolės, Plungės Mykolo Oginskio, Švenčionių Juliaus Siniaus, Švenčionėlių, Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Zarasų, Skuodo, Ylakių, Trakų, Elektrėnų, Vievio meno mokyklų bei Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklų mokinių piešiniai. Nuo sienų žvelgė 67 spalvingi, kūrybingi ir išradingi, jaunųjų muzikų ir dailininkų įvairia piešimo technika nutapyti darbai.

Gausiai susirinkusius šventės svečius pasveikino Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijos „Židinys“ vedėja Laimutė Lukoševičienė, projekto vadovė, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytoja metodininkė  Asta Grybienė ir ilgametė konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ vertinimo komisijos narė menotyros daktarė Lijana Natalevičienė. Renginio dalyvius džiugino koncertas, kuriame dalyvavo Vilniaus “Ąžuoliuko” muzikos mokyklos mokiniai Herkus Gedmantas,  Renaud Žilvinas Stephane Rollin De La Garde De Chambonas (mokytojas Arvydas Barzinskas), Jokūbas Gedmantas (mokytojas Kęstutis Kuncė), Nedas Petrauskas (mokytoja Ramunė Rimkienė), Vytenis Razmus (mokytoja Vaida Benaitienė), Nojus Žalys, Aleksandr Leonov (mokytoja Dalė Juozapavičiūtė), Ąžuolas Dieninis, Jonas Makutėnas, Dominykas Kepalas, Pijus Sadauskas, Matas Filonovas (mokytojas Algirdas Rakauskas).

Projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešiniai parodos lankytojus džiugins iki gegužės 30 dienos.

Asta Grybienė

Projekto vadovė,