Metodinių renginių ciklas „Ąžuoliuko“ patirtis ir sklaida

Tęsiant metodinių renginių ciklą „Ąžuoliuko“ patirtis ir sklaida“, lapkričio 12d. mokyklos salėje vyko atviros meistriškumo pamokos. Stebėjome saksofono mokytojo metodininko Kęstučio Kuncės pamoką „Staccato štricho ugdymas“, kurioje dalyvavo mokinys Dainius Užusenis. Klarneto mokytojas ekspertas Gediminas Pamakštys temperamentingai ir išsamiai papasakojo apie „Kvėpavimo aparato poveikį formuojant klarneto registrus“. Šioje pamokoje dalyvavo mokinys Justas Zabolotnas. Plečiant mokinių muzikinį akiratį įvairių tautų kompozitorių kūrinių atlikimu bei intensyviai bendradarbiaujant akordeono muzikos atlikimo ir propagavimo srityje su Karoliniškių muzikos mokyklos akordeono mokytojais, pasitaikė puiki galimybė pasidalinti patirtimi tarpusavyje. Karoliniškių muzikos mokyklos akordeono mokytoja metodininkė Roma Roginska pravedė pamoką tema „Sudėtiniai ritmai kūrinyje: sunkumai ir jų įveikimas“. Mokytojos Laimutės Pakalkienės mokiniai Airidas Čyžius ir Robertas Žuchovski atliko graikų liaudies šokį sudėtiniu ritmu. Mokytoja R. Roginska įvardino praktikoje patirtus sunkumus ir dalykiškai pasiūlė jų įveikimo būdus.

Mokytoja metodininkė Daiva Tumėnaitė-Vizgirdienė

Nuotraukos Algirdo Rakausko, Aurimo Grybo ir Daivos  Tumėnaitės-Vizgirdienės