Edukacinė išvyka „Solfedžio pamoka netradicinėje erdvėje”

2019 m. lapkričio 12 dieną mokytoja Ramunė Rimkienė savo 4-os klasės mokiniams suorganizavo solfedžio pamoką netradicinėje aplinkoje: išvyką į Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En (liet. Tyros širdies).

Prie šios išvykos su malonumu prisijungė ir kiti mokytojų  Ramunės bei Natalijos Rancevos mokiniai.

Pasėdėję pavėsinėje, pasigėrėję šaltiniu ir ramiu jo čiurlenimu, japoniškais augalais ir pasidžiaugę paukščių čiulbėjimu, ypatingai harmoninga aplinka ir susipažinę su ypatingą prasmę turinčiomis skulptūromis, buvom pakviesti apsilankyti ir šalia esančiuose Japonų kultūros namuose.

Gidė Marija berniukus supažindino su japonų kultūra, tapyba ir kaligrafija, parodė nuotraukas ir filmą iš sodo įrengimo bei supažindino su jo gimimo istorija..

Papasakojo apie  japonų arbatos Matcha paruošimo ceremoniją ir apie kitus japonų kultūrai svarbius mitus.

Maloniai pabendravę ir pavaišinti japoniška arbata Matcha su ryžiais atsisveikinome su ramybe dvelkiančiu rudenišku Japonišku sodu iki pavasario.

Mokytoja metodininkė Ramunė Rimkienė

Vyresnioji mokytoja Natalija Ranceva