Pamoka su kompozitoriumi Laimiu Vilkončiumi

Lapkričio 12 d. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje apsilankė kompozitorius, pedagogas, „ąžuoliukas“ Laimis Vilkončius. Gausiai septintokų ir aštuntokų bei jų mokytojų auditorijai svečias papasakojo savo atsiminimus apie pirmąsias „Ąžuoliuko“ choro repeticijas, kaip choro įkūrėjas Hermanas Perelšteinas paskatino jį rinktis muziko kelią bei ką reiškia būti šiuolaikiniu kompozitoriumi. L. Vilkončius atsakinėjo į drąsius mokinių klausimus, o po renginio, prie kavos puodelio, diskutavo su choro meno vadovu Vytautu Miškiniu ir kitais mokytojais. Ši pamoka su kompozitoriumi L. Vilkončiumi yra projekto „Pamoka su kompozitoriumi / muzikologu / etnomuzikologu“ dalis, projektą įgyvendina VšĮ „Mano nata“, remia Lietuvos kultūros taryba.

Mokytojas metodininkas Robertas Budrys

Nuotraukos Aurimo Grybo