„Ąžuoliuko“ ir „Liepaičių“ išilginės fleitos mokinių koncertas

Šių metų lapkričio 23d. Mokytojų namų amfiteatre vyko „Ąžuoliuko“ mokytojų A. Rakausko, D. Juozapavičiūtės, D. Tumėnaitės-Vizgirdienės ir „Liepaičių“ mokytojų J. Staškienės ir L. Liaudanskaitės išilginės fleitos mokinių koncertas. Renginys iš metodinių renginių ciklo „Ąžuoliuko“ patirtis ir sklaida tradiciškai buvo skirtas berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ 60-mečiui bei „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 40-mečiui. Prieš koncertą mokytojas A. Rakauskas, demonstruodamas nuotraukas, apžvelgė ilgametę dviejų Vilniaus chorinių mokyklų fleitos mokytojų bendravimo ir bendradarbiavimo istoriją. Koncerte pasirodė jaunieji solistai ir ansambliai. Koncertą vainikavo bendrai abiejų mokyklų mokinių atlikta J. Gudavičiaus melodija „Kur giria žaliuoja“. Taip pat gausiai susirinkusių koncerto klausytojų laukė staigmena – mokytojo A. Rakausko mokinių ansamblio atlikta linksma džiazinė pjesė. Po koncerto klausytojai turėjo progą aplankyti H. Perelšteino klasę, pasiklausyti išsamaus mokytojo A. Rakausko pasakojimo apie H. Perelšteino asmenybę ir „Ąžuoliuko“ istoriją. Mokytojai džiaugėsi pasisekusiu renginiu bei galimybe pasidalinti patirtimi, aptarė koncerto dalyvių pasirodymus bei chorinių mokyklų specifikos panašumus ir skirtumus, planavo ateities susitikimus.

Mokytoja metodininkė Daiva Tumėnaitė-Vizgirdienė

Nuotraukos Algirdo Rakausko