Respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis „Vilniaus fanfaros“

Šių metų gruodžio mėn. 7 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos J. Karoso salėje vyko respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis „Vilniaus fanfaros“. Festivalis buvo dedikuotas berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ 60-mečiui ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 40-mečiui. Festivalio tikslas ir uždavinys – skatinti skirtingų mokyklų ir amžiaus jaunųjų atlikėjų bendradarbiavimą, propaguoti įvairaus amžiaus ir netradicinės sudėties ansamblių muziką. Todėl festivalyje buvo galima išgirsti naujų ir netikėtų aranžuočių, atskleidžiančių varinių pučiamųjų instrumentų ir su jais grojančių medinių bei mušamųjų instrumentų galimybes. Renginio partneriai – Lietuvos muzikos ir teatro akademija bei Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla. Festivalio svečius sveikino ir renginį papuošė žinomi profesionalūs kolektyvai – „Amber brass“ ir „Brass Spalvos“.

Projekto autoriai Egidijus Stanelis ir Arvydas Barzinskas

Nuotraukos Aurimo Grybo