Koncertas-edukacinė pamoka „Muzikinė dovana“

2020-02-14 Vilniaus specialiajame lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ vyko koncertas – edukacinė pamoka „Muzikinė dovana“, skirtas Vasario 16-ajai. Koncertą organizavo mokytojos: Renata Milašiūtė-Drungilienė ir Ekvilija Sutkevičienė, koordinatorė – Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniai pakvietė mažuosius klausytojus pasinerti į muzikines fantazijas. Gausiais aplodismentais mažieji klausytojai sutiko koncerto dalyvius: Dominyką Čiuladą (fortepijonas), Matą Kietį (vokalas), Domą Nėnių (vokalas), Vėją Valentinavičių (akordeonas), Igną Augevičių (saksofonas) ir Rapolą Virgilijų Čepaitį (trimitas). Mokinius paruošė mokytojai: Aušra Šikšnelienė (fortepijonas), Arvydas Barzinskas, Rima Zasimovaitė, Kęstutis Kuncė, Renata Milašiūtė- Drungilienė, Rita Nenėnaitė.

Dėkojame Vilniaus lopšelio-darželio „Čiauškutis“ mažiesiems klausytojams už šiltą sutikimą, o Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokiniams už nuoširdų muzikavimą.

Mokytoja Ekvilija Sutkevičienė

Algirdo Rakausko nuotraukos