Kalėdų skambesys atviroje Prezidentūroje

Gruodžio 12 dienos pavakary gražiai iliuminuotame Prezidentūros kieme, Kolonų salėje įvyko pirmą kartą  rengiamo  ciklo „Kalėdų skambesys atviroje Prezidentūroje“  koncertas. Jame dalyvavo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos trečiokų choras, atlikęs Advento ir Kalėdinių kūrinių. Publikos nepaprastai šiltai sutiktos giesmės ir dainos džiugino klausytojus esančius ne tik šventiškame  kieme, bet ir netoli esančiose senamiesčio gatvelėse. Iš karštų aplodismentų supratome, kaip žmonės yra pasiilgę gyvo garso koncertų, mielai prisijungė dainuodami kartu su vaikais tradicinės dainos „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“ priedainį, o dainininkai buvo laimingi, matydami besišypsančius veidus. Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės  dovanotas saldainių maišas bei šilti padėkos žodžiai pratęsė puikią  nuotaiką, o choro vadovė Eglė Čigriejūtė Strolienė, koncertmeisterė Loreta Kuliešiuvienė ir mokytojas Gintaras Skapas nuoširdžiausiai dėkojo didžiuliam „sirgalių“ būriui, tą šventinį vakarą dalyvavusiam koncerte.

Choro vadovė Eglė Čigriejūtė Strolienė