2022 m. spalio mėnesio veiklos planas

V. Jasudėnaitė

Nuotolinis

2.

Mokytojų edukacinė išvyka į Taujėnų dvarą

L. Ikonikova

Taujėnų dvaras

3.

Trakų meno mokyklos mokytojos ekspertės Ievos Tijūnėlienės smuiko pradžiamokslio „Smuikelės giesmė“ pristatymas. Dalyvauja Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos mokiniai

D. Tumėnaitė-Vizgirdienė

4.

Atestuotis besirengiančių mokytojų konsultacija

Ž. Jankevičienė

5.

Metodinės tarybos posėdis

L. Ikonikova

MOKINIŲ KONCERTINĖ, KONKURSINĖ VEIKLA

6.

VI respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir mokinys“, skirtas Tarptautinei Mokytojo dienai Dalyvauja: Gabrielius Tomas Galkis (3 kl.), Linas Sruogis (3 kl.), Francis Mykolas Gabriel (4 kl.)  ir Renaud Žilvinas Stėphane (7 kl.) Rollin De La Garde De Chambonai, Paulius Remeikis (4 kl.), Kristupas Skrebė (4 kl.), Ignas Augevičius (6 kl.), Mindaugas Stankevičius (6 kl.), Linas Ambrazevičius (7 kl.), Ugnius Kariniauskas (7 kl.),  Simonas Petrauskas (7 kl.), Kristupas Mickevičius (8 kl.), Gytis Skeivelas (8 kl.), Emilis Šukys (8 kl.), Augustinas Vėgėlė (8 kl.), Airidas Čyžius (KMU 1),  Robert Žukovski (KMU 2), Ignas Vasilevičius (KMU 3), Algirdas Leonardas Poškus (KMU 4)

E. Sutkevičienė

Šv. Kotrynos bažnyčia

7.

Koncertas, skirtas Tarptautinei Muzikos dienai „Ąžuoliukai – su meile Muzikai“

Dalyvauja:

berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, meno vadovas Vytautas Miškinis, koncertmeisteris Rimvydas Mitkus

mokiniai Aistis Mockus (2 kl., mokyt. A. Barzinskas), Dominykas Laucius (KMU 1, mokyt. V. Jasudėnaitė), Ignas Vasilevičius (KMU 3);

mokytojai Lorijana Laurinskaitė, Renata Milašiūtė-Drungilienė, Maryna Smorodska, Daiva Tumėnaitė-Vizgirdienė.

Ž. Jankevičienė,

V. Miškinis,

G. Trimirkaitė,

G. Bilevičiūtė

Šv. Kotrynos bažnyčia

8.

Šventinis koncertas „Ačiū Tau, Mokytojau“ skirtas, Tarptautinei mokytojų dienai paminėti!

Dalyvauja: „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 4 klasės berniukų choras, mokytoja Eglė Čigriejūtė-Strolienė,
koncertmeisterė Loreta Kuliešiuvienė

E. Čigriejūtė-Strolienė,

L. Kuliešiuvienė