Dovana, svečiuose Darius Krasauskas

Gražia ir kilnia tradicija tapo Ąžuoliuko, žurnalisto Dariaus Krasausko iniciatyva Tarptautinės muzikos dienos proga pasveikinti pirmuosius žingsnius choro keliu žengiančius Ąžuoliukus – Mažylių choro dalyvius. Juk berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ garsėja choristų – Ąžuoliukų – puoselėjamomis tradicijomis, dainoje užgimusia ir visą gyvenimą trunkančia bendryste.

Šiais metais Darius Krasauskas, susitikęs su mažyliais, papasakojo apie savo kelią „Ąžuoliuke“ ir kiekvienam įteikė ypatingą dovaną – savo  knygą „Mes iš “Ąžuoliuko”. Vieno choro istorija”. Tai – pirmoji knyga apie „Ąžuoliuko“ chorą į kurią autorius sudėjo daugiau kaip 200 istorijų, kuriomis pasidalino kelios kartos dainininkų.

Dėkojame už įsimintinas akimirkas, skirtą laiką, pašnekesius ir dėmesį kiekvienam „Ąžuoliuko“ Mažyliui. Jų atmintyje išliks neįkainojama dovana – draugystė, pagarba, bendrystė, dėmesys kiekvienam. Gražiausias pavyzdys, koks tik gali būti Ąžuoliuko Ąžuoliukui.

Mažylių choro mokytojos Edita Jauniškienė ir Gitana Trimirkaitė