Mokytojų edukacinė išvyka į Taujėnų dvarą

Kelionė, savo krašto istorijos ir kultūros pažinimas, nepamirštami įspūdžiai ir šauni bendrystė. Taip Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytojai ir bendruomenės atstovai paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną.

Ankstyvą spalio 9 d. rytą išvykome į kelionę, kurios tikslas –Taujėnų dvaras. Čia mus pasitiko gidė, viena dabartinių rūmų šeimininkų, Vida Statkevičienė, kuri  išsamiai papasakojo  jau keturis šimtus metų menančių klasicistinio stiliaus rūmų ir parko istoriją. Puošnūs rūmai ir nuostabus  angliško stiliaus parkas su besidriekiančiais ir išraizgytais įvairiomis kryptimis takeliais, vandens telkiniais, fontanais, akmens kompozicijomis, skulptūromis ir gyvūnais džiugino akis nuostabiais vaizdais bei padėjo atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių gamtos apsuptyje.

Džiaugsmo kupinomis širdimis pavakare grįžome iš nepamirštamos išvykos, o jos įspūdžius nuotraukose užfiksavo mokyklos bendruomenės atstovas Arvydas Stankevičius.

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

Nuotraukos Arvydo Stankevičiaus