Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokytojų vizitas

Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje viešėjo Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokytojų komanda: Sandra Kriukienė, Jelena Urbutienė, Zita Jakštonienė, Julija Kostina ir Jekaterina Kostina. Kolegė Z. Jakštonienė pristatė mūsų mokyklos solfedžio mokytojams Latvijos autorių sukurtas, menų gimnazijoje išbandytas ir pasiteisinusias solfedžio mokymo priemones. Mokytojos J. ir J. Kostinos aptarė skaitmenines solfedžio mokymo priemones bei smagius muzikos teorijos sąvokų mokymosi žaidimus. Vėliau stebėjome vyresniojo mokytojo Gintaro Leipaus ir mokytojos Beatos Juchnevič atviras solfedžio pamokas, skirtas diktanto rašymo ir skaitymo iš lapo mokymosi strategijoms pristatyti.
     Dalijimasis gerąja patirtimi – viena efektyviausių mokytojų kvalifikacijos tobulinimo priemonių, tad džiaugiamės susitikimu ir tęsime bendradarbiavimą

Nuotraukos Agnės Enčienės ir Liudmilos Ikonikovos