Koncertas „Dainelė Tėvynei“

Kovo 6 dienos vakarą Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos bendruomenė šv. Kotrynos bažnyčioje gražiai paminėjo besiartinančią Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę. Vieningu balsu kartu su scenoje stovinčiais berniukais koncertą pradėjo ir visa publika, pagiedojusi valstybės himną. Tęsdami kasmetinę tradiciją, trečiokų ir ketvirtokų chorai atliko šviesų  patriotinį repertuarą: lietuvių liaudies ir mūsų šiuolaikinių kompozitorių dainas. Koncerte buvo skaitomos Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato poeto Henriko Algio Čigriejaus eilės apie Tėvynę. Dirigavo chorų vadovės Renata Kuncienė ir Eglė Čigriejūtė Strolienė, akompanavo Eleza Čiplienė ir Loreta Kuliešiuvienė, subtiliais fleitos garsais vaikų balsus papildė Dalė Juozapavičiūtė. Dėkinga publika apdovanojo atlikėjus gausiais aplodismentais, gėlėmis ir pačiais nuoširdžiausiais padėkos žodžiais.

Renginio vedėja Eglė Čigriejūtė Strolienė