Koncertas „Tau, Mamyte“

Pavasario žiedais pasidabinusi prabėgo nuostabi šventė – Mamos diena. Jau daugiau kaip trisdešimt metų, „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos jaunučių chorai kartu su savo mokytojomis Edita Jauniškiene, Gitana Trimirkaite, Edita Narmontiene, Daova Leipuviene ir Renata Kunciene (koncertmeisterės  A. Enčienė, L. Kuliešiuvienė, R. Milašiūtė- Drungilienė, E. Čiplienė) šią dieną savo mamytes sukvietė į Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžiąją salę, kur vyko  išskirtinis koncertas „Tau, Mamyte“. Kaip ir kasmet, buvo gera matyti  Mažylių, 1, 2 ir 3 klasių dainuojančių berniukų akių spindesį ir nuoširdumą, jausti šilumą ir didelę meilę. Koncertą puošė kūrybingos mokytojos – Ona Abarytė-Liaškovienė (smuikas), Dalė Juozapavičiūtė (fleita) ir Vaidotė Benaitienė (gitara).

Nuoširdžiai dėkojame renginio režisieriui Kirilui Glušajevui, mamai, aktorei Gintarei Latvėnaitei, suteikusiai koncertui žavesio ir žaismingumo ir, žinoma, visiems berniukams, įteikusiems mamytėms ir močiutėms nuostabiausią dovaną – savo širdelėse sušildytą dainą!

Pradinio ugdymo choro mokytojų metodinės grupės pirmininkė,

mokytoja metodininkė  Daiva Leipuvienė

Nuotraukos Algirdo Rakausko ir Rapolo Austinsko