Koncertas „Dovana Tėvui“

Mūsų mokyklos mokiniai ir alumnai kasmet ypatingu koncertu pasveikina savo tėvelius Tėvo dienos proga. Ir šiais metais 300 dainininkų viršijantis choras nuo Vilniaus Rotušės laiptų dovanojo dainas savo brangiausiems žmonėms. Šios dainos buvo skirtos ir „Ąžuoliuko“ tėčiui – maestro Hermanui Perelšteinui, kurio šimtmetį šiais metais minime.

Koncertavo  „Ąžuolų“ klubo vyrų choras, vadovaujamas prof. Povilo Gylio – šiame chore dar dainuoja vyrai, kurie prisimena pirmąsias H. Perelšteino 1959 m. suburto berniukų choro repeticijas ir dabartinių ąžuoliukų tėveliai bei seneliai; berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, kuriam dirigavo chormeisterės Neringa Sidaugaitė, Gitana Trimirkaitė, Gabrielė Bilevičiūtė ir Respublikinio Hermano Perelšteino jaunųjų dirigentų konkurso laureatas Matas Kietis; jungtinis jaunučių choras – jam dirigavo berniukų chorų vadovės Edita Narmontienė, Daiva Leipuvienė, Renata Kuncienė ir Eglė Čigriejūtė Strolienė. Šventę vainikavo tradiciškai jungtinio choro atliekama daina „Ant kiekvieno kalnelio“, muzika B. Gorbulskio, eilės J. Marcinkevičiaus. Jungtiniam chorui dirigavo meno vadovas Vytautas Miškinis. Prie koncerto sėkmės svariai prisidėjo koncertmeisteriai Rimvydas Mitkus, Renata Milašiūtė-Drungilienė, Eleza Čiplienė.

Pasibaigus įspūdingam koncertui „Ąžuoliuko“ bendruomenė rinkosi prie H. Perelšteino ąžuolo Naujojo arsenalo aikštėje. Šis ąžuolas, pasak maestro Vytauto Miškinio,  pražysta vieną kartą metuose – Tėvo dieną. Po žydinčiu ąžuolu V. Miškinis ypatingais „Ąžuoliuko“ garbės ženkleliais apdovanojo 14 labiausiai nusipelniusių choro dainininkų. O po to – linksmybės ant Stalo kalno: rungtys, žaidimai, pokalbiai, vaišės. Taip stiprinama „Ąžuoliuko“ bendrystė!

Direktoriaus Pavaduotoja ugdymui Žydrė Jankevičienė