Youtube Facebook Tinklapio medis Neįgaliems

Mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 1 d. popietę Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko visai Ąžuoliuko bendruomenei skirta mokslo metų pradžios šventė. Visus susirinkusius šiltais ir įkvepiančiais žodžiais sveikino Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Liudmila Ikonikova , choro meno vadovas Vytautas Miškinis. Svečiai su jauduliu ir džiaugsmu klausėsi jautrių ir prasmingų renginio vedėjos Editos Jauniškienės žodžių.

Gausiai susirinkusiai publikai skambėjo muzikos ir žodžių autorės Ingos Šeduikienės daina „Nupiešiu Lietuvą“, kurią atliko penktokų choras su dirigente Egle Čigriejūte Stroliene ir koncertmeistere Loreta Kuliešiuviene. Mokytoja Eglė, prieš pasitikdama pirmokus,  atsisveikino su šiuo darniu choru, kuriam  toliau lavinti ir pažinti vokalo paslaptis ir įsilieti į pagrindinį chorą perdavė choro mokytojai Neringai Sidaugaitei ir solfedžio mokytojui Gintarui Skapui. 

Kiek daug šviesos ir jaukumo po Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais šventės dalyviai jautė pasitikdami būsimuosius pirmokus, kurie, susipažinę  su savo instrumento mokytojais,  ką tik atsisveikinusia su užaugusiais penktokais choro mokytoja Egle Čigriejūte Stroliene bei solfedžio mokytoja Nėlida Januškiene, rikiavosi scenoje, kaip darnus choras.

„Nesibaigiantys atradimai, mįslės, netikėti atsakymai. Prasideda kelionė į neatrastą muzikos žinių šalį… Lengvų, skambių mokslo metų pirmokams, prasmingų kūrybingų ir sėkmingų mokslo metų visiems“ –  atsisveikindama linkėjo renginio vedėja Edita Jauniškienė.

 

   Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

 

Nuotraukos Arvydo Stankevičiaus