Youtube Facebook Tinklapio medis Neįgaliems

III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Rudens pop-jazz“

2023 m. lapkričio 26 d. 10.30 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos organizuojamas III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Rudens pop-jazz“. Konkurso tikslas – plačiau supažindinti mokinius su džiazo ir populiariąja muzika, skatinti mokinių saviraišką ir muzikavimo džiaugsmą.

40 konkurso dalyvių iš įvairių Lietuvos muzikinio ugdymo įstaigų varžysis keturiose kategorijose, konkursantus vertins pripažinti Lietuvos muzikai. Konkurso programą vainikuos renginio partnerių – Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos – džiazo ir populiariosios muzikos specializacijos mokinių pasirodymas.

Įėjimas laisvas, bet priimsime tiek žiūrovų, kiek salėje yra laisvų vietų atsisėsti. Maloniai kviečiame palaikyti jaunuosius atlikėjus!

 

Konkurso nuostatai

Programa

Dalyvių repeticijos

Pasirodymų eilės tvarka

Plačiau

Projekto vadovė, mokytoja metodininkė Margarita Bilkienė