Youtube Facebook Tinklapio medis Neįgaliems

XI respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“

Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla šį pavasarį, kovo 23 d. rengia XI respublikinį projektą „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“. Šis projektas tapo reikšminga „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos tradicija, pripažįstama ir palaikoma Lietuvos jaunųjų atlikėjų ir dailininkų ugdytojų. Projekto idėja – įprasminti muzikos garsus spalvomis ir žodžiais – siejasi su kompozitoriaus, dailininko ir rašytojo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūryba.

Neatsitiktinai viena iš projekto dalių yra Čiurlionio namuose vykstantis koncertas „Svečiuose pas M. K. Čiurlionį“. Koncerte pasirodys „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai, koncertas įvyks vasario 27 d. 16.30 val. Maloniai kviečiame!

Projekto vadovė Asta Grybienė

Afiša

Koncerto programa

Projekto renginių planas

Festivalio-konkurso nuostatai