XI respublikinio jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalio – konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešinių paroda

17 balandžio, 2024

Visus maloniai kviečiame atvykti balandžio 26 d., 16. 30 val. į XI respublikinio jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalio – konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešinių parodos atidarymą, kuris vyks Anastazijos ir Antano Tamošaičio galerijoje „Židinys“ (Dominikonų g. 15, Vilnius).

Kartu pasidžiaukime jaunųjų menininkų vidinio pasaulio grožiu, kūrybiškumu, fantazijos laisve bei menine raiška. Parodos atidarymo lankytojus džiugins  Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų muzikinis sveikinimas.

Parodoje eksponuojami spalvingi festivalio – konkurso laureatų ir diplomantų piešiniai iš šių mokyklų: Graikijos kūrybinės lituanistinės mokyklos „Giliukai“, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Neringos meno mokyklos, Skuodo meno mokyklos, Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos, Vievio meno mokyklos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos muzikos studijos „Allegro“, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos.

Paroda veiks nuo 2024 m. balandžio 26 d. iki gegužės 26 d.

Projekto vadovė, fortepijono mokytoja metodininkė Asta Grybienė

Afiša