Moko mus – mokomės mes

Inicijuoti ir remti menui gabių mokinių neformaliojo švietimo renginius, skatinti naujus ugdymo metodus – tokie uždaviniai buvo keliami projektams, dalyvaujantiems Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos gabių vaikų ir jaunimo ugdymo projektų rėmimo konkurse.

Projektas „Ąžuoliuko“ talentai“ sudarė galimybes atskleisti gabių mokinių kūrybiškumą, žymiai plačiau dalyvauti respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose, kelti mokytojų kvalifikaciją.

Projekto rėmuose vyksta meistriškumo pamokų ciklas „Moko mus – mokomės mes“. Nuo 2006m. jau įvyko aštuonios meistriškumo pamokos, kurias vedė LMTA prof. A.Vizgirda (fleita), LMTA doc. J. Bialobžeskis (fortepijonas), LMTA doc. V.Gaidamavičius (fortepijonas), LMTA doc. A.Fedotovas (saksofonas), LMTA lektorius A.Pupkevičius (klarnetas), J.Tallat-Kelpšos konservatorijos dėst. O.Lingienė (gitara), N. Vilnios muzikos mokyklos mokytoja ekspertė E.Berezina (akordeonas), vyko fortepijono koncertai-praktikumai, paskaitą tema „Susirgimų prevencija ir balso higiena“ skaitė gydytoja foniatrė V.Budrienė.

Projekto vadovė – mokytoja metodininkė Daiva Tumėnaitė-Vizgirdienė