Koncertas „Tu namų žiburys“

Lietuvos muzikų rėmimo fondo organizuojamas koncertų ciklas „Alma mater musicalis“ šv. Jonų bažnyčioje 2016-02-01 sukvietė didelį būrį klausytojų, pamėgusių šį ilgametes tradicijas tęsiantį renginį. Vakaro-koncerto, pavadinto „Tų namų žiburys“, svečias buvo Lietuvos nacionalinės premijos laureatas rašytojas Henrikas Algis Čigriejus, kurio eilėraščius skaitė aktorė Olita Veronika Dautartaitė bei pats autorius. Koncertinę dalį atliko Vilniaus Universiteto styginių orkestras, kuriam  dirigavo doc. dr. Robertas Beinaris, pristatęs savo obojaus klasės LMTA studentus – solistus. Dalyvauti šiame vakare buvo pakviestas ir mūsų mokyklos pirmokų choras, atlikęs keletą užsienio kompozitorių dainų, kurioms lietuvišką tekstą parašė Henrikas Algis Čigriejus. Berniukams buvo nelengva kantriai ir tyliai laukti savo pasirodymo, bet visi labai stengėsi mandagiai elgtis  neįprastoje šv. Jonų bažnyčios aplinkoje. Išėję į sceną vaikai buvo susikaupę ir artistiški. Kartu su mokytojomis Egle Čigriejūte Stroliene bei Loreta Kuliešiuviene jie gražiai atliko savo programą, už ką buvo apdovanoti gausiais klausytojų aplodismentais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova