Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Jaunųjų pianistų ir instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“

III instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“

     2019-11-30  Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje įvyko tęstinis projektas III Instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“ (rengiamas nuo 2015 metų).

     Konkurso pradžioje vienas iš konkurso vadovų ir vedantysis Kęstutis Kuncė supažindino visus apie konkurso pavadinimo ištakas ir palinkėjo dalyviams pasibalnojus Pegasą sėkmingai pasiekti Parnasą.

     Trejose amžiaus grupėse varžėsi 17 fortepijono bei instrumentinio skyrių moksleivių, kurie atliko baroko epochos kūrinį bei etiudą arba virtuozinę pjesę. Dalyvius vertino Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė, mokytoja metodininkė Živilė Survilaitė bei mokytoja metodininkė Daiva Timėnaitė-Vizgirdienė.

     Konkurso uždarymo metu direktorė Aušra Šikšnelienė geriausiems atlikėjams įteikė diplomus bei padėkas mokytojams.

Projekto vadovė VIlma Jasudėnaitė

Konkurso nuostatai

Dalyvio anketa

Programa

Nuotraukos

Grand Prix diplomus pelnė:

Jokūbas Gedmantas 6 m.m. saksofonas, mokytojas Kęstutis Kuncė;

Dominykas Čiulada 4 m.m. fortepijonas, mokytoja Aušra Šikšnelienė.

 

Laureato diplomus už stilingai atliktą baroko epochos kūrinį pelnė:

Karolis Dumšė 3 m.m. fortepijonas, mokytoja Izabela Dakinevičiūtė;

Ugnius Kančiauskas 4 m.m. fortepijonas, mokytoja Vilma Jasudėnaitė;

Džiugas Šimaitis 6 m.m. klarnetas, mokytojas Gediminas Pamakštys;

Ignas Vasilevičius 8 m.m. fleita, mokytoja Daiva Tumėnaitė-Vizgirdienė.

 

Laureato diplomus už nepriekaištingai atliktą virtuozinį kūrinį pelnė:

Kristupas Augustas Vinča 2 m.m. fortepijonas, mokytoja Izabela Dakinevičiūtė;

Taučius Mažintas 5 m.m. fortepijonas, mokytoja Margarita Bilkienė;

Adomas Choroch 6 m.m. fortepijonas, mokytoja Loreta Kuliešiuvienė;

Simonas Gancevičius 6 m.m. fortepijonas, mokytoja Rima Podprugina;

Dominykas Kepalas 8 m.m. išilginė fleita, mokytojas Algirdas Rakauskas.


II instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“

2017-11-25  Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje įvyko II Instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“. Konkurso idėjos autoriai – vyr. mokytoja Vilma Jasudėnaitė ir vyr. mokytojas Kęstutis Kuncė.

Trejose amžiaus grupėse varžėsi 19 fortepijono bei instrumentinio skyrių moksleivių, kurie atliko baroko epochos kūrinį bei etiudą arba virtuozinę pjesę. Dalyvius vertino Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė, mokytoja metodininkė Živilė Survilaitė bei vyr. mokytojas Kęstutis Kuncė.

Konkurso uždarymo metu direktorė Aušra Šikšnelienė geriausiems atlikėjams įteikė diplomus bei padėkas mokytojams. Padėkojo konkurso vedėjui 8 m. m. mokiniui Žygimantui Lukšai, taip pat dėkojo tėveliams Skaistei Lapienei, Jurgai Česnienei, Jūratei Kiselienei bei Danutei Užusenienei, kurie parėmė konkursą prizais bei vaišėmis konkursantams.

Konkurso organizacinės grupės narė vyr. mokytoja Agnė Enčienė

Konkurso nuostatai
Dalyvio anketa
Programa


I pianistų ir instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“

      2016-11-26 Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje įvyko I pianistų ir instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“. Konkurso organizatoriai – Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė, idėjos autoriai – vyr. mokytoja Vilma Jasudėnaitė ir vyr. mokytojas Kęstutis Kuncė. Konkurso tikslas – susipažinti su baroko epochos muzikos specifiniais bruožais, lavintlink-parnaso_plakatasi jaunųjų muzikantų technikos įgūdžius. Konkurso vertinimo komisijos nariai: Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė, mokytoja metodininkė Živilė Survilaitė, vyr. mokytoja Dalia Juozapavičiūtė. Konkurse išrinkta 10 laureatų.
Konkurso dieną veikė metodinės literatūros paroda „Link Parnaso. Nuo baroko išminties iki puikios grojimo technikos“. Visi konkurso dalyviai, mokytojai ir svečiai buvo pakviesti apsilankyti ir susipažinti su mokyklos bibliotekoje esančiais ir naujai įsigytais metodiniais leidiniais, su baroko epochos kompozitoriais, jų stiliumi, o taip pat techniką padedančiais lavinti kūriniais.

PROGRAMA

Grand  Prix diplomus pelnė:

Džiugas Benaitis (3 m. m.), mokytoja Dalė Juozapavičiūtė;
Mindaugas Jonas Strauka (6 m. m.), mokytoja Asta Grybienė.

Laureato diplomus už virtuozinę pjesę pelnė:

Rapolas Kubilis (2 m. m.), mokytoja Vilma Jasudėnaitė;
Dominykas Laucius (3 m. m.), mokytoja Vilma Jasudėnaitė;
Jokūbas Gedmantas (3 m. m.), mokytojas Kęstutis Kuncė;
Ramūnas Kalinauskas (6 m. m.), mokytojas Kęstutis Kuncė.

Laureato diplomus už stilingiausiai atliktą baroko epochos pjesę pelnė:

Nojus Pudžemis (3 m. m.) mokytoja Agnė Enčienė;
Simonas Čeika ( 3 m. m.) mokytojas Algirdas Rakauskas;
Adomas Mačiuika (8 m. m.) mokytojas Algirdas Rakauskas;
Ignas Bakasėnas (KMU 4 m. m.) mokytoja Vilma Jasudėnaitė.

Vyr. mokytoja Vilma Jasudėnaitė