|
Renginys
|
Diena
|
Val.
|
Atsakingi
|
Vieta
|
1.
|
Informacinis stendas žymaus lietuvių dainininko ir kompozitoriaus Miko Petrausko 80-osioms mirties metinėms paminėti
|
Visą mėnesį
|
|
A. Gelpernaitė
|
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 2 aukštas
|
2.
|
Informacinis stendas lietuvių kompozitoriaus Jono Švedo 95-osioms gimimo metinėms paminėti
|
Visą mėnesį
|
|
A. Gelpernaitė
|
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 2 aukštas
|
3.
|
Šv. Kazimieras – Lietuvos Globėjas
V.A. Mocartas „Karūnavimo mišios“
Dalyvauja Arkikatedros Jaunimo choras bei Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“
Dirigentas V. Miškinis
Vargonininkas B. Vasiliauskas
|
3
|
18:30
|
V. Miškinis
R. Nenėnaitė
L. Balandis
R. Skapas
G. Trimirkaitė
|
Vilniaus Arkikatedra bazilika
|
4.
|
XV Leono Povilaičio respublikinio šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos festivalio-konkurso organizacinio komiteto pasitarimas
|
3
16
28
|
11
|
V. Jasudėnaitė
|
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salė
|
5.
|
Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ koncertas, skirtas Ukmergės parapijos jubiliejui
|
4
|
17
|
V. Miškinis
R. Skapas
G. Trimirkaitė
|
Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčia
(Kauno g. 1, Ukmergė)
|
6.
|
8 m. m. baigiamojo instrumento egzamino programos perklausa
|
6
7
10
|
|
D. Tumėnaitė
|
5, 6, 7, 19 klasės
|
7.
|
Kamerinių ansamblių koncertas „Grokim kartu“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai |
9
|
17
|
K. Kuncė
|
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salė
|
8.
|
Tęstinis projektas „Dainelė Tėvynei“, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai
Dalyvauja 1 ir 2 m. m. chorai
|
10
|
18
|
E. Čigriejūtė Strolienė
R. Kuncienė
L. Kuliešiuvienė
S. Skučienė
|
Šv. Kotrynos
bažnyčia
|
9.
|
Koncertas Zarasų visuomenei, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai
Solistas A. Dingelis
|
11
|
13
|
R. Nenėnaitė
L. Balandis
L. Kuliešiuvienė
|
Zarasų kultūros centras
|
10.
|
Respublikinio muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalio „Mokytojas ir Mokinys“ darbo grupės pasitarimas
|
14
|
11
|
L. Ikonikova
|
Direktorės kabinetas
|
11.
|
8 m. m. baigiamojo fortepijono egzamino programos perklausos
|
17
23
30
|
16
|
17 – R. Podprugina
23 – V. Jasudėnaitė
30 – L. Kuliešiuvienė
|
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salė
|
12.
|
Edukacinė išvyka į LNOBT R. Šerkšnytės operą „Penki Merės stebuklai“
|
21
|
12
|
E. Narmontienė
|
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
|
13.
|
Respublikinis festivalis „Muzikuokime drauge“
Dalyvauja 1 m. m. choras
|
21
|
17:30
|
R. Kuncienė
S. Skučienė
|
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
|
14.
|
H. Perelšteino jaunųjų dirigentų konkurso darbo grupės pasitarimas
|
22
|
11
|
G. Leipus
|
Direktorės kabinetas
|
15.
|
Vaidilos klasika.
4 m.m. ir berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ koncertas
|
22
|
19
|
V. Miškinis
R. Nenėnaitė
L. Balandis
R. Skapas
G. Trimirkaitė
D. Leipuvienė
L. Kuliešiuvienė
S. Skučienė
|
Vaidilos teatras
|
16.
|
Mokinių, dalyvausiančių balandžio mėn. konkursuose-festivaliuose, perklausa
|
23
|
16
|
V. Jasudėnaitė
|
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salė
|
17.
|
Kamerinės ir džiazo muzikos festivalis-konkursas „Sąskambiai-2017
Dalyvauja N. Pudžemis ir
J. Gedmantas
|
24-25
|
|
A. Enčienė
K. Kuncė
|
B. Dvariono muzikos mokykla
|
18.
|
Metodinės tarybos posėdis
|
28
|
10
|
A. Šikšnelienė
|
Direktorės kabinetas
|
19.
|
H. Perelšteino jaunųjų dirigentų konkursas
|
29
|
15
|
A. Šikšnelienė
L. Ikonikova
G. Leipus
V. Miškinis
|
Šv. Kotrynos bažnyčia
|
20.
|
Respublikinis programinės pjesės festivalis
„Muzika – vaizduojamasis garsų pasaulis“
Dalyvauja A. Čenkus
|
30
|
12
|
L. Ikonikova
|
Grigiškių meno mokykla
|