Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Sveikinimas animacinių filmų studijai „Animapaletė“

     Birželio 16 d. 18. 30 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko Vilniaus Justino  Vienožinskio dailės mokyklos animacinės studijos „Animapaletė“ baigimo pažymėjimų teikimo ceremonija ir animacinių filmų premjera. Iškilmingą šventę vedė nacionalinės  Martyno Mažvydo bibliotekos Muzikos ir vizualiųjų menų skyriaus vyriausioji redaktorė, režisierė Aida Vėželienė, kuri pasveikino gausų jaunųjų režisierių būrį su švente ir pristatė trylika metų skaičiuojančios studijos „Animapaletė“ istoriją.

     Į 13 laidos 2017 metais sukurtų animacinių filmų premjerą ir baigimo pažymėjimų teikimo ceremoniją atvyko ne vienas garbus svečias: kino kritikė, režisiėrė, žurnalistė Auksė Kancerevičiūtė ir Vilniaus dailės akademijos  dėstytojas, tapytojas ir kadruočių meistras Simonas Kuliešis.

     Iškilmingą studijos baigimo pažymėjimų tekimo pradžią palydėjo „Ąžuoliuko“ trimitininkų ir saksofono atliekami fanfarų garsai. Justino  Vienožinskio dailės mokyklos animacinės studijos „Animapaletė“ įkurėja ir vadovė, režisierė Sandra Vydmontė įteikė net 42 baigimo pažymėjimus jauniesiems animacinių filmų režisieriams.

      Renginyje dalyvavusi Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytoja Asta Grybienė pasveikino šventės dalyvius, padėkojo visų Ąžuoliukų ir direktorės Aušros Šikšnelienės vardu už galimybę dalyvauti gražioje ir reikšmingoje šventėje, pasidžiaugė jau nuo 2004 metų puoselėjama kultūrine bendradarbiavimo draugyste  su  Lietuvos nacionaline  Martyno Mažvydo biblioteka ir  Vilniaus Justino  Vienožinskio dailės mokykla. Taip pat pristatė koncertinę programą paruošusius Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokinius ir mokytojus. 

     Šventės dalyviai gausiais aplodismentais apdovanojo  Herkaus Gedmanto,   Dainiaus Memėno (trimitas), Jokūbo Gedmanto (saksofonas) trio ansamblį, (mokytojai Arvydas Barzinskas ir Kęstutis Kuncė). Visus sužavėjo Jokūbo Gedmanto skrydis solo saksofonu. Švelniais ir nostalgiškais klasikinės gitaros garsais Tautrimas  Kviklys (mokytojas Tadas Jundulas) privertė klausytojus pasvajoti. Švelniu akordeono skambesiu leido mėgautis  Airidas Čyžius (mokytoja Laimutė  Pakalkienė). Puikiai derėjo Augusto Puteikio, mokytojos Ramunės Rimkienės vokalinis duetas ir jautrus mokytojos Loretos Ardzevičiūtės  smuiko pritarimas.

     Iškilmingą šventę vainikavo animacinės studijos „Animapaletė“ jaunųjų talentų sukurtų filmų premjera.

 

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė