Š. m. sausio 28 d. (penktadienį) kviečiame dalyvauti Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos ir Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos organizuojamoje metodinėje dienoje „Džiazo ir populiariosios muzikos interpretavimas: Istorinis ir praktinis aspektai“, skirtoje aptarti džiazo ir populiariosios muzikos interpretacijos klausimus. Ši metodinė diena yra Respublikinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Rudens Pop-Jazz“ dalis.

Metodinėje dienoje bus galima dalyvauti tiesiogiai atvykus į J. Tallat-Kelpšos konservatoriją arba stebėti ją nuotoliniu būdu – to pageidaujantiems renginio išvakarėse išsiųsime transliacijos nuorodą. Renginyje dalyvaujant tiesiogiai reikalingas Galimybių pasas.

Programa