Youtube Facebook Tinklapio medis Neįgaliems

Fortepijoninės muzikos koncertas „88 klavišai“

     Šiltą  birželio 10-osios dienos pavakarę į svetingojo Trakų Vokės dvaro Baltąją salę rinkosi šventiškai nusiteikę ir pasipuošę Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniai,  juos palaikantys artimieji ir mokytojai. Koncerte „88 klavišai“, kaip sufleruoja pavadinimas, skambėjo išskirtinai fortepijoninė muzika, nuo baroko iki  šių dienų opusų. Jaunieji pianistai nustebino savo muzikalumu, atsakingu pasiruošimu ir noru muzikuoti. Koncertą vedė ir atlikėjus į sceną kvietė fortepijono mokytoja Eleza Čiplienė, koncertą organizavo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Liudmila Ikonikova ir mokytoja Renata Milašiūtė-Drungilienė. Puikus oras, žydinčios gėlių kompozicijos ir fontanas  sode, paslaptingos dvaro salės ir rūsiai bei melodinga muzika dovanojo išskirtinį šventės pojūtį. Klausytojai neskubėjo skirstytis, jų veidus puošė šypsenos. Tikimės, kad turėsime galimybę kasmet pakviesti mūsų mažuosius pianistus ir jų tėvelius pasitikti vasaros  muzikos garsais grafų Tiškevičių dvare.

Programa

Nuotraukos

Fortepijono mokytojų metodinės grupės pirmininkė pradiniam ugdymui Renata Milašiūtė-Drungilienė