Metodinė diena balso lavinimo pedagogams

Žmogaus balsas – itin jautrus instrumentas. Jam pakenkti galima lengvai, o atstatyti – labai sudėtinga.  Ypač daug jautrumo ir išmanymo reikia pedagogams, mokantiems dainuoti vaikus.

2022 m. lapkričio 24 d. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla organizuoja metodinę dieną balso lavinimo ir solinio dainavimo mokytojams. Patirtimi dalysis Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ pedagogės: choro, solfedžio ir balso lavinimo mokytoja metodininkė, metodinės grupės pirmininkė Gražina Sauspreikšaitienė ir balso lavinimo bei solinio dainavimo mokytoja metodininkė Rima Daugėlienė.

Metodinė diena vyks Vilniaus mokytojų namuose, 408 auditorijoje. Pradžia 14.00 val. Užsiregistravusiems dalyviams bus išduodamos Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos pažymos.

Darbotvarkė

Laikas

Tema

Lektorius

14.00 – 14.05

Metodinės dienos tikslų pristatymas

Edita Jauniškienė

„Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos Muzikos teorinių dalykų, balso lavinimo ir dirigavimo mokytojų metodinės grupės pirmininkė, vyresnioji mokytoja

14.05 – 14.30

Balso lavinimo ir solinio dainavimo dalykų organizavimo sistema Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykloje „Varpelis“

Gražina Sauspreikšaitienė

Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ metodinės grupės pirmininkė, choro, solfedžio ir balso lavinimo mokytoja metodininkė

14.30—15.00

Rima Daugėlienė

Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ balso lavinimo bei solinio dainavimo mokytoja metodininkė.

Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ mokiniai

Roberta Daugėlaitė vyresnioji koncertmeisterė

15.00-15.30