Kūno perkusijos dirbtuvės su Dominyku Besakirsku ir Andrejumi Polevikovu

2023 m. vasario 20 d. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla kviečia Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, specializuotų ir bendrojo ugdymo mokyklų muzikos pedagogus į metodinę dieną

„Kūno perkusijos dirbtuvės“ su Dominyku Besakirsku ir Andrejumi Polevikovu.

Dominykas Besakirskas – VIKO (Vilniaus Kolegija) lektorius, Drum Therapy School įkūrėjas.

Andrej Polevikov – VIKO (Vilniaus Kolegija) lektorius, Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorija, mokytojas metodininkas, džiazo pianistas, kompozitorius.

Polevikov ir D. Besakirskas pristatys alternatyvų ritmo mokymo metodą, jau plačiai pripažintą ir taikomą visoje Europoje ir kitose šalyse. Kūno perkusijos dirbtuvių metu galėsite susipažinti ir išmokti įvairius ritmus, atlikti nesudėtingas ritmines kombinacijas bei koordinacinius kūno pratimus.

Kūno perkusijos praktiniai užsiėmimai užima svarbu vaidmenį ankstyvajame vaiku ugdyme. Grupiniuose užsiėmimuose vaikai lavina socialinius įgūdžius, greitą reakciją, motoriką, kūno valdymą, atmintį bei ritmo pojūtį.

Būtina išankstinė registracija.

Registracija vyks iki vasario 17 d. imtinai.

Registruotis

Renginyje tiesiogiai dalyvavusiems dalyviams bus išduota dalyvavimą patvirtinanti „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos pažyma.

Nuotoliniu būdu stebėti renginį pasirinkusiems dalyviams transliacijos nuoroda bus išsiųsta el. paštu.

Renginys vyks Vilniaus mokytojų namuose, 4 a. (Vilniaus g. 39, Vilnius).

Trukmė: 3 akad. val.

Mokytoja metodininkė Margarita Bilkienė