Nuotolinė metodinė diena „Repertuaras ansambliniam muzikavimui: apžvalga ir iliustravimas“

Maloniai kviečiame mokytojus, besidominčius pedagoginio repertuaro naujienomis, 2023 metų balandžio 5 dieną dalyvauti Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos organizuojamoje nuotolinėje metodinėje dienoje „Repertuaras ansambliniam muzikavimui: apžvalga ir iliustravimas“. Naują  literatūrą fortepijoniniams bei akordeonininkų ansambliams pristatys mokytojai praktikai iš Vilniaus Algirdo,  „Ąžuoliuko“, Karoliniškių muzikos mokyklų, Kretingos meno, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklų, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos. Metodinė diena – tęstinio projekto „Mokytojas ir mokinys“ dalis, skirta ansamblinės muzikos gaidų pristatymui, interpretacinei analizei, dalinimuisi gerąja patirtimi tarp pedagogų. Laukiame prisijungiant!

Programa

Koncertmeisterė metodininkė, vyresnioji mokytoja Renata Milašiūtė-Drungilienė