Nuotolinis mokymas

Informacija dėl ugdymo proceso vykdymo:

Mieli Tėveliai,

Informuojame, kad mokiniams, kuriems dėl Covid-19 taikoma saviizoliacija, pamokos bus vykdomos nuotoliniu būdu pagal tvarkaraštį.

Į grupines (choro, solfedžio, muzikos istorijos)  ir individualias pamokas mokiniai turi jungtis per mokytojo pateiktą prisijungimo nuorodą.

Prašome informaciją dėl saviizoliacijos teikti el. paštu: rastine@azuoliukas.vilnius.lm.lt

Mokytojų elektroniniai pašto adresai

Mieli mokytojai,

Gauname vis daugiau pranešimų apie mokiniams dėl Covid-19 taikomą saviizoliaciją. Šiems mokiniams privalome teikti ugdymą nuotoliniu būdu. Gavę informaciją, kad Jūsų individualias ar grupines pamokas lankantis mokinys yra saviizoliacijoje, jų tėvams turite išsiųsti Zoom prisijungimo nuorodą ir prijungti mokinius į pamokas pagal tvarkaraštį. Grupinių pamokų medžiaga ir užduotys mokiniams pateikiamos Google Classroom aplinkoje.

Mokytojas pamokas vykdo iš mokyklos.

AKTUALŪS MOKYKLOS ADMINISTRACIJOS KONTAKTAI