III Instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“

2019-11-30  Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje įvyko tęstinis projektas III Instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“ (rengiamas nuo 2015 metų).

Konkurso pradžioje vienas iš konkurso vadovų ir vedantysis Kęstutis Kuncė supažindino visus apie konkurso pavadinimo ištakas ir palinkėjo dalyviams pasibalnojus Pegasą sėkmingai pasiekti Parnasą.

Trejose amžiaus grupėse varžėsi 17 fortepijono bei instrumentinio skyrių moksleivių, kurie atliko baroko epochos kūrinį bei etiudą arba virtuozinę pjesę. Dalyvius vertino Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė, mokytoja metodininkė Živilė Survilaitė bei mokytoja metodininkė Daiva Timėnaitė-Vizgirdienė.

Konkurso uždarymo metu direktorė Aušra Šikšnelienė geriausiems atlikėjams įteikė diplomus bei padėkas mokytojams.

Projekto vadovė VIlma Jasudėnaitė

Nuotraukos Aurimo Grybo