Metodinė diena „Kūno perkusijos dirbtuvės“

2023 m. vasario 20 d. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje vyko  metodinė diena  „Kūno perkusijos dirbtuvės“ su Dominyku Besakirsku, VIKO (Vilniaus Kolegija) lektoriumi, Drum Therapy School įkūrėju ir Andrejumi Polevikovu, VIKO lektoriumi, Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos mokytoju metodininku, džiazo pianistu, kompozitoriumi.

Lektoriai pristatė plačiai pripažintą ir sėkmingai muzikiniame ugdyme taikomą kūno perkusijos metodą vesdami atviras pamokas Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 5-6 klasių mokiniams.  Mokiniai išmoko atlikti įvairius ritmus bei jų kombinacijas, kartu su lektoriais išraiškingai atliko kelias kompozicijas.

Antroje metodinės dienos dalyje A. Polevikov išsamiau aptarė kūno perkusijos mokymosi metodiką, pateikė pavyzdžių. Diskusijoje iškilusių klausimų gausa patvirtino temos aktualumą. Dėkojame lektoriams, „Ąžuoliuko“ mokiniams ir mokytojams!

Mokytoja metodininkė Margarita Bilkienė