Festivalis „Katės pėdutė“

Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos Mažylių choras pirmąjį balandžio sekmadienį nuspalvino dainomis, dalyvaudamas mieliausiame Lietuvos festivalyje. Šiemet trečią kartą vilniečių širdis džiugino ikimokyklinukų chorų ir vokalinių ansamblių festivalis „Katės pėdutė“. Vilniaus mokytojų namų Didžiojoje salėje pasirodė dvylika kolektyvų iš Anykščių, Grigiškių, Šiaulių, Kauno, Vilniaus. Kiekvienas festivalyje dalyvaujantis ansamblis ar choras atliko po du kūrinius, iš kurių vienas apie kates, katinus, katiniukus.

Daugiau nei du šimtai mažųjų dainininkų scenoje pasirodė vedini bendro tikslo -prisidėti prie organizacijos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto „Ukrainos gyvūnai“. Festivalio metu surinktos aukos bus skirtos Ukrainos karo zonose likusių gyvūnų gelbėjimui ir išlaikymui.

Ačiū festivalio organizatoriams už prasmingą ir daininingą sekmadienį, ačiū visiems dalyvavusiems, plojusiems, aukojusiems!

Vyresnioji mokytoja Edita Jauniškienė

Nuotraukos Editos Jauniškienės